Gano Excel Ürünleri - Ganoderma - Ölümsüzlük Mantarı - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Ganoderma - Ölümsüzlük Mantarı

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANODERMA
GANODERMA
Ganoderma, şifalı otların mucizevi kralı Kırmızı Reishi Mantarı’nın 6 türünün birleşiminden üretilir. Ganoderma, vücudun genel sağlık durumunun ve savunma (immün) sisteminin gelişmesine yardımcı olur. Vücuda zindelik verir, halsizliği giderir. Hücreleri onarıcı ve yenileyici özelliğe sahiptir.

Ganoderma vücuda girdiği zaman kısa sürede kana karışır, hücrelere dağılır ve anında hücrelere etki eder. Kan akışını hızlandırır ve damarlara esneklik kazandırır. Vücudun her bir hücresine kanın daha sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Kandaki oksijen oranını yükseltir ve ulaştığı organdaki tahribatı önler.

GANODERMA SATIN AL
Gano Excel - Ganoderma
Gıda Takviyeleri
Kırmızı Reishi Mantarlı Gıda Takviyesi.
Ganoderma, Reishi Mantarı'nın 6 türünün karışımından oluşmaktadır. Ganoderma, yüzyıllardır özellikle uzakdoğu ülkelerinde yararlı bir bitki olarak bilinmektedir. Gano Excel şirketi Ganoderma'yı GMP standarlarında üreterek, besin tamamlayıcısı olarak şu an için 110 ülke halkının kullanımına sunmaktadır.

90 Kapsül x 350 mg = 31,5 gr
Hemen gönderilebilir
98.00 ₺ 118.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, ganoderma, ganoderma kapsül, ganoderma lucidum, kırmızı reishi mantarı, reishi mantarı
ETİKET
ganoderma, ganoderma gano excel, gano excel ganoderma, ganoderma lucidum, ganoderma lucidum nedir, ganoderma nedir, ganoderma mantarı faydaları, ganoderma mantar, ganoderma reishi mantarı, ganoderma ürünleri, ganoderma fiyatı, ganoderma mantar fiyatı, ganoderma reishi mantarı faydaları nelerdir, ganoderma kapsül, ganoderma kapsül fiyatı, ganoderma kapsül fiyat, ganoderma kapsül nedir, ganoderma kapsül içeriği, ganoderma lucidum kapsül, gano excel ganoderma kapsül, reishi mantarı kapsülü, gano excellium kapsül faydaları  
REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön