Gano Excel Ürünleri - Gano Rooibos Tea - Toksin Atıcı Çay - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Gano Rooibos Tea - Toksin Atıcı Çay

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANO ROOIBOS TEA
GANO ROOIBOS ÇAYI
Menşei Güney Afrika olan Rooibos bitkisi ve Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı) özütü ile formüle edilmiş bir içecektir. Gano Rooibos Çayı serbest radikallerin yok edilmesine yardım eden kuvvetli bir antioksidant olan etkin SOD maddesi ihtiva eder. Sıfır kafein değeri, hoş aroması ve farklı tadı ile günlük olarak tüketebilecek bir içecektir.

Gano Rooibos Çayı, vücutta meydana gelen toksinlerin dışarı atılması, bağırsakların rahat çalışması ve vücudun su ihtiyacının karşılanması için çok uygun bir içecektir.

Rooibos Bitkisi: C Vitamini, Demir, Kalsiyum, Magnezyum, Flor ve Bakır gibi içeriklere sahiptir. Tad olarak meyvemsi-tatlı özelliktedir. Bu nedenle şekersiz de kolaylıkla tüketilebilir. En büyük özelliği kafein içermemesidir. Bu sayede hassas  mideye sahip kişiler ve çocuklar rahatça tüketebilirler.
GANO ROOIBOS TEA SATIN AL
Gano Excel - Gano Rooibos Tea - 20 Süzen Poşet
İçecekler
Karton ambalajı yok. Hava ve su geçirmeyen iç ambalajı mevcuttur.
Kırmızı Reishi Mantarlı ve Rooibos Bitkili Çay.
Ganotea SOD, formülü ile Güney Afrika kökenli Rooibos Çayından ve Ganoderma Lucidum özünden elde edilen bir içecektir. Serbest radikallerin vücuttan uzaklaştırılmasına yardım eden güçlü bir antioksidan olan etkin SOD maddesini ihtiva eder.
Kısıtlı sayıda
44.00 ₺ 53.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, gano rooibos tea, gano rooibos çay, gano rooibos çayı, gano rooibos drink, gano rooibos çay satın al, gano rooibos tea fiyatı, gano rooibos çay fiyatı, gano rooibos çayı fiyatı, gano rooibos çay nasıl kullanılır, gano rooibos çayı zayıflatır mı
ETİKET
Gano rooibos, gano rooibos drink, gano rooibos çayı kullanımı, gano rooibos çayı kullananlar, gano rooibos çayı fiyatı, gano rooibos çayı yan etkileri, gano rooibos tea, gano rooibos drink kullananlar, gano rooibos çayı nasıl kullanılır, gano rooibos çayı zayıflatırmı gano rooibos çayı faydaları

REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön