Gano Excel Ürünleri - Ganocafe Mocha - Konsantrasyon Kahvesi - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Ganocafe Mocha - Konsantrasyon Kahvesi

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANOCAFE MOCHA
GANOCAFE MOCHA
Birinci sınıf kahve tozu, kakao tozu ve sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı) özünün benzersiz bir kombinasyonundan yapılmış, otantik, yumuşak ve lezzetli bir kremalı kahvedir.  "İlham Kahvesi" olarak anılan bu kahve rahatlamaya yardımcı olur.

KONSATRASYONU ve vücut enerjisini arttırma ve gerginliği azaltma özelliği sayesinde SINAV döneminde olan öğrencilere, yüksek motivasyon gerektiren işlerde çalışanlara, odaklanmayı arttırıcı özelliğinden dolayı tavsiye edilir.

Depresif durumu olan kişilere sakinleştirici özelliğinden dolayı önerilir.

GANOCAFE MOCHA SATIN AL
Gano Excel - Ganocafe Mocha - 15 Poşet
İçecekler
Kırmızı Reishi Mantarlı Mocha Kahve.
GANOCAFÉ MOCHA, kahve tozu, kakao tozu ve Ganoderma Lucidum özünün bir kombinasyonudur. Size otantik yumuşak ve kremalı kahve lezzeti sunmak üzere harmanlanmıştır.
Hemen gönderilebilir
42.00 ₺ 50.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, ganocafe, gano cafe, ganocafe mocha, ganocafe mocha faydaları, ganocafe mocha kullanımı, ganocafe mocha fiyatı, ganocafe mocha satın al
ETİKET
Ganocafe mocha, ganocafe mocha kalori, ganocafe mocha neye iyi gelir, ganocafe mocha yan etkileri, ganocafe mocha kullananlar, ganocafe mocha fiyat, ganocafe mocha fiyatı, ganocafe mocha satın al, ganocafe mocha kullanıcı yorumları, ganocafe mocha kullanımı, ganocafe mocha nasıl içilir, gano excel gano cafe mocha

REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön