Gano Excel Ürünleri - Ganocafe Classic - Enerji Kahvesi - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Ganocafe Classic - Enerji Kahvesi

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANOCAFE CLASSIC
GANOCAFE CLASSIC
Ganocafe Classic, sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı) özü ile zenginleştirilmiş, kaliteli kahveden harmanlanmış şekersiz, siyah instant kahvedir. Aroması zengin ve tadı klasik olan GANOCAFE CLASSIC’in içimi çok hafiftir. Uzun süre ağızdan gitmeyen bir tadı vardır.

Ganocafe Classic, efsanevi aroması ve tadı sebebiyle kahve tiryakilerinin; şekeri ve tansiyonu dengelemesi sebebiyle şeker ve tansiyon hastalarının; ağrı kesici özelliği sebebiyle ağrıları olan kişilerin; metabolizmayı hızlandırması ve tokluk hissi vermesi sebebiyle kilo vermek isteyenlerin; enerji verme özelliğiyle gün boyu halsiz ve yorgun olan kişilerin özellikle tercih ettiği bir içecektir.
GANOCAFE CLASSIC SATIN AL
Gano Excel - Ganocafe Classic - 30 Poşet
İçecekler
Kırmızı Reishi Mantarlı Şekersiz Kahve.
GANOCAFÉ CLASSIC, Ganoderma Lucidum özü ile kahveden harmanlanan hazır bir siyah kahvedir. GANOCAFÉ CLASSIC, aroma ve tat olarak klasik özellikteki bir kahve ürünüdür.

Hemen gönderilebilir
47.00 ₺ 56.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, ganocafe classic, gano cafe classic, ganocafe fiyatı, ganocafe çeşitleri, ganocafe faydaları, ganocafe ürünleri
ETİKET
ganocafe classic, ganocafe classic satın al, ganocafe classic kullanıcı yorumları, ganocafe classic faydaları, ganocafe classic nasıl hazırlanır, ganocafe classic yan etkileri, ganocafe classic fiyatı, ganocafe classic fiyat, ganocafe classic fiyatları, ganocafe classic günde kaç kere içilir, ganocafe classic nedir, ganocafe classic kullananlar, ganocafe classic faydası, ganocafe classic faydaları

REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön