Gano Excel Ürünleri - Ganocafe 3 in 1 - Mide Dostu Kahve - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Ganocafe 3 in 1 - Mide Dostu Kahve

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANO CAFE 3 IN 1
GANOCAFE 3 IN 1
Ganocafe 3 in 1, özel olarak hazırlanan, sadece 8,4 mg kafein içeren ve sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) ile kahvenin bir kombinasyonu olan dünyanın ilk organik, besleyici ve sağlıklı kahvesidir.

Gano Cafe 3 in 1, gerek süt gerek şeker kamışından elde edilen şekeriyle içeriğinin tamamen doğal olmasının yanında yumuşak bir kahve içimi sağlar. İçeriği kadar tadı da harikadır. Uzun süre damakta kalan yoğun bir  lezzete sahiptir.

Genellikle gastrit, reflü, mide ekşimesi-yanması, ülser gibi mide rahatsızlığı bulunanların; kabızlık ve sindirim problemi yaşayanların; gün içerisinde zinde ve enerjik olmak isteyenlerin; vücudunu hastalıklara karşı daha dirençli kılmak ve kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin tercih ettiği bir içecektir.

İçerik:
En İyi Cins Brezilya Kahvesi
Ganoderma Lucidium Özü
Organik Şeker Kamışı Özü
Palmiye Ağacı Sütü
GANOCAFE 3 IN 1 SATIN AL
Gano Excel - Ganocafe 3 in 1 - 20 Poşet
İçecekler
Kırmızı Reishi Mantarlı 3in1 Kahve.
Gano Cafe 3 in 1, Ganoderma Lucidum özünden yapılan, besin değeri olan, bünyesinde kaliteli kahveyi, sütsüz kremayı ve şekeri barındıran zengin bir üründür.

Hemen gönderilebilir
47.00 ₺ 56.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, ganocafe 3 in 1, gano cafe 3 in 1, ganocafe 3in1, ganocafe çeşitleri, ganocafe faydaları, ganocafe ürünleri, ganocafe 3 in 1 fiyatı, ganocafe 3 in 1 faydaları, ganocafe 3 in 1 zayıflama, ganocafe 3 in 1 satın al
ETİKET
Gano cafe 3 in 1 nedir, gano cafe 3 in 1 faydaları, gano cafe 3 in 1 zayıflama, ganocafe 3 in 1 fiyatı, ganocafe 3 in 1 kullanıcı yorumları, ganocafe 3 in 1 kullanımı, ganocafe 3 in 1 nasıl kullanılır, ganocafe 3 in 1 zararları, ganocafe 3 in 1 kullananlar, ganocafe 3 in 1 nasıl içilir

REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön