Gano Excel Ürünleri - Gano Schokolade - Sıcak Çikolata - Reishi Market

İçeriğe git

Gano Excel Ürünleri - Gano Schokolade - Sıcak Çikolata

ÜRÜNLER
GANO EXCEL - GANO SCHOKOLADE
GANO SCHOKOLADE
Gano Schokolade (Sıcak Çikolata) sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı ıGanoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) özütü, yüksek kalitede kakao, krema (süt ürünü içermez) ve yağsız süt ile zenginleştirilmiş olan besleyici bir içecektir. Gano Schokolade, her yaştan çocuk için gelişimi destekleyici mükemmel bir içecektir.

Gano Scholade her yaştan insanın tüketebileceği bir ürün olmakla birlikte özellikle okul çağındaki çocuklarının kas ve kemik yapılarını güçlendirmek, zeka gelişimlerini desteklemek ve fiziksel gelişimlerine yardımcı olmak isteyenlere tavsiye edilir. Çocuklarının bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler için de iyi bir seçenektir.

Kadınların hamilelik sırasındaki ve sonrasındaki enerji ve besin ihtiyacı için ve emzikli annelerin süt kalitesini arttırmak için kullanmaları tavsiye edilir.

Kilosunu kontrol altında tutmak isteyenler için de doğru bir seçimdir.GANO SCHOKOLADE SATIN AL
Gano Excel - Gano Schokolade - 20 Poşet
İçecekler
Kırmızı Reishi Mantarlı Sıcak Çikolata.
Ganoderma Lucidum özünden, kakaodan, sütsüz kremadan ve yağsız sütten formüle edilmiş, her yaştaki insan için içimi hoş bir içecektir.
Hemen gönderilebilir
65.00 ₺ 78.00 ₺
Ekle
gano excel, gano excel ürünleri, gano schokolade, gano sıcak çikolata, gano schokolade fiyatı, gano schokolade satın al, gano schokolade nasıl kullanılır, gano schokolade zayıflama, gano schokolade kilo alma, gano schokolade sıcak çikolata
ETİKET
Gano schokolade, gano schokolade fiyatı, gano schokolade (sıcak çikolata) fiyatı, gano schokolade fiyat, gano schokolade faydaları, gano schokolade (sıcak çikolata) faydaları, gano schokolade zayıflama, gano schokolade kilo alma, gano schokolade yapılışı, gano schokolade ile zayıflayanlar, gano schokolade zayıflama nasıl kullanılır

REISHI MARKET bir ANATOLIA HARAMAIN İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Zambak Sok. No:2/5 Merkez - YALOVA
İçeriğe dön